•  

  عمومی

 • کلاس درس

  «کلاسkelasedars درس» یک موسسه غیرانتفاعی (not-for-profit) است که هدف آن فراهم کردن آموزش رایگان و باکیفیت برای تمامی فارسی‌زبانان است. ما بر این عقیده‌ایم که آموزش نه محدود به آن چیزی است که در مدارس سراسر جهان به دانش‌آموزان آموخته می‌شود و نه محدود به سن، جنس یا طبقه‌ی خاصی از جامعه. به همین دلیل است که ما قصد داریم به کمک تکنولوژی و به خصوص تکنولوژی به اشتراک‌گذاری ویدیو، با از میان برداشتن تمامی مرزهای مالی و جغرافیایی، امکان یادگیری تمام یافته‌های دانش را برای همه‌ی فارسی‌زبانان مهیا کنیم.

  وبگاه کلاس درس

 • مکتب خونه

  maktabkhoonehمکتب خونه یک بنیاد عام المنفعه با اهدافی بلند پروازانه است. مکتب خونه کاملا بر پایه ی کمک های مادی و معنوی افراد خیر خواه اداره می شود. ما گروه بسیار کوچکی هستیم اما از کمک های بی دریغ افراد زیادی استفاده کرده و خواهیم کرد تا بتوانیم فردایی روشن تر بسازیم.

  هدف مکتب خونه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت بالا برای همه ی فارسی زبانان است. ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال یا مکان و موقعیت و امکانات مالی افرادی را از یاد گرفتن و موفقیت باز دارد.

  مکتب خونه بنا دارد تا بستری نرم افزاری مناسبی بسازد که در آن هر کس بتواند یاد بدهد و یاد بگیرد. اگر آموزگار هستید بتوانید کلاس خود را ایجاد کنید و به هزاران دانش آموز از سرتاسر جهان یاد بدهید و اگر دانش آموز هستید در کلاس های دلخواهتان شرکت کنید و درباره ی هزاران موضوع یاد بگیرید.

  وبگاه مکتب خونه

 • آکادمی خان

  khan-academyآکادمی خان سازمانی آموزشی است که وب‌گاهی با همین نام دارد و هدف اصلی این سازمان، «ارائه امکانات آموزشی با کیفیت و استاندارد بالا، به هرکس و در هر کجا» بیان شده‌است. این سازمان غیرانتفاغی در سال ۲۰۰۶ به دست سلمان خان، آمریکایی-بنگلادشی تبار که خود دانش آموخته مؤسسه فناوری ماساچوست (MIT) است بنیان نهاده شد. در وب‌گاه این سازمان بیش از ۲۶۰۰ ویدیوی آموزشی درباره ریاضیات، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، اقتصاد، تاریخ، پزشکی و … به رایگان ارائه شده‌است که در و وب‌گاه یوتیوب نیز قابل دستیابی است.
  آکادمی خان پخش و تهیه ویدیوهای آموزشی به زبان فارسی را نیز آغاز کرده‌است.

  وبگاه آکادمی خان

 • چکیده‌ای از همه چیز

 • اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی

  nashrوزارت آموزش و پرورش
  سازمان پژوهش و برنامه‌ريزی آموزشی
  اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی

  وبگاه اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی

 • تخته سفید

  takhtesefidتخته سفید سایتی است برای به اشتراک گذاشتن ویدیوهای آموزشی. تخته سفید با تمرکز بر ارایه سرویس برای کاربران با سرعت اینترنت پایین طراحی شده است.

  وبگاه تخته سفید

 • باشگاه دانش پژوهان جوان


  باشگاه دانش پژوهان جوانباشگاه دانش پژوهان جوان

  باشگاه دانش پژوهان جوان که اکنون زیرمجموعه مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان است به عنوان نهاد برگزار کننده المپیادهای دانش آموزی شناخته می‌شود و برای آمادگی دانش پژوهان به منظور شرکت در المپیادهای جهانی کلاسهای آموزشی برگزار می‌کند.

  وبگاه باشگاه دانش پژوهان جوان

 • سازمان سنجش آموزش کشور

  سازمان سنجش آموزش کشورسازمان سنجش آموزش کشور آزمون‌های مختلفی را برای تعیین سطح دانشجویان و ورود به مراکز آموزش عالی دولتی برگزار می‌کند که شامل: کنکور سراسری، آزمون سراسری دکتری تخصصی، کارشناسی ارشد، کاردانی فنی و حرفه‌ای، کاردانی به کارشناسی، جامع علمی کاربردی، و پیام نور می‌شود. همچنین این سازمان آزمون‌های تعیین سطح زبان از جمله تافل، آیلتس، تولیمو، تایید مدارک معادل کارشناسی را نیز برگزار می‌کند.

  وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور

 • english-test.net

  englishtest.netوبگاه english-test.net

  این وبگاه گنجینه ای عظیم از تستهای مختلف زبان انگلیسی گردآوری نموده است.

  وبگاه english-test.net